FANDOM


Witaj w super mega ultra bardzo ekskluzywnym Klubie Shipperów! Jeśli uwielbiasz związki z Miraculum, czy też te fanowskie, a czytanie fanfiction o Twojej ulubionej parze jest dla Ciebie ważniejsze niż szkoła czy praca, to trafiłeś idealnie! Teraz śmigaj do Szefa, by się zapisać w tempie natychmiastowym, a następnie zatop się w tych wszystkich cudownych shipach niżej!

Parę "zasad"Edytuj

  1. Każdy użytkownik może być członkiem Klubu, proszę się jednak najpierw zapisać u Szefa lub Jej Zastępczyni.
  2. Każdy członek Klubu może dopisywać shipy do listy, proszę się jednak trzymać przynajmniej mniej-więcej schematu, w jakim są zapisywane inne shipy.
  3. Kiedyś do Klubu można było dopisywać wszystkie istniejące shipy, jednak postanowiłam zawęzić to do shipów z Miraculum, z opowiadań, między użytkownikami wiki oraz tych mieszających owe trzy kategorie.
    1. Jeśli o to chodzi, to shipy fanowskie i z Miraculum mogą być oficjalne, nieoficjalne, mające możliwość powiedzenia się lub nie. Ale jeśli o shipy z userów chodzi, to jeśli dany użytkownik nie będzie życzył sobie shipu z nim, to ma prawo prosić o zdjęcie go z Klubu.
  4. Ładnie proszę o nieumieszczanie na swoim profilu zakładki przynależności do Klubu przed napisaniem na tablicy Szefa lub Zastępcy z prośbą o dołączenie. Chodzi o to, żeby po prostu nie zrobił się niepotrzebny chaos ;)
  5. Jeśli cokolwiek jest niezrozumiałe albo czegoś nie umiesz, nie wahaj się napisać do Szefa lub Zastępcy! Bardzo chętnie Ci pomożemy c:

No, już będę taka dobra i nie będę katować Cię większą ilością zasad. Zapraszam do shipowania!

CzłonkowieEdytuj

SHIPY!Edytuj

MiraculumEdytuj

AdrienetteEdytuj

Co tu mówić, ship z udziałem Adriena i Marinette w ich cywilnych postaciach. Marinette jest szaleńczo zakochana w Adrienie, on widzi w niej tylko dobrą przyjaciółkę, choć wszyscy wiedzą, że w końcu to się zmieni. Kto shipuje?

OpinieEdytuj

Ogólnie to ten ship nie jest jakiś zły, nawet shipuję. Choć bywa dosyć nudny i czasami mam nadzieję, że Adrien będzie z Lilą... ~~~~

LadynoirEdytuj

Znowu Marinette i Adrien, tylko tym razem po superbohaterskiemu, jako Biedronka i Czarny Kot. Czarny Kot, jak wszyscy wiemy, jest zakochany w Biedronce, jednak ona odrzuca jego uczucia z dwóch powodów. Pierwszym jest jej zauroczenie Adrienem, a drugim to, iż uważa, że jako superbohaterowie nie powinni angażować się w głębszą relację.

OpinieEdytuj

Ten ship wygląda uroczo i w ogóle totalnie kawaii, ale jak dla mnie, to Biedronka nie zasługuje na miłość Czarnego Kota. On się dla niej poświęca, a ona co? Traktuje go z góry i wykorzystuje. Gdyby jej tu nie było, to ship 10/10, ale ona znacznie zaniża moją ocenę... ~~~~

MarichatEdytuj

I znowu główni bohaterowie! Tym razem jako Czarny Kot i Marinette. Żadne z nich nie żywi do siebie głębszych uczuć, ich relacja wygląda na bardziej przyjacielską. Choć patrząc na Papa Garou, to aż chce się shipować.

OpinieEdytuj

Obecność Marinette znowu zaniża moją ocenę, jednak nie jest tak irytująca jak Biedronka. Choć z drugiej strony to, co zrobiła Kotu i wszystkim w Papa Garou, to zwyczajne świństwo. Mogła nie spanikować i rozwiązać tę sprawę w dużo prostszy i mniej bolesny sposób. Owszem, Czarny Kot nie kocha Marinette, jednak widać było, że zależy mu na jej uczuciach i nie chciał jej złamać serca. Ale on przynajmniej był uczciwy. Powiedział prawdę w możliwie najdelikatniejszy sposób, podkreślając przy okazji, że to nie tak, że nienawidzi Marinette czy cokolwiek w tym rodzaju. Ech, z tą Marynatą to szkoda gadać. ~~~~

LadrienEdytuj

I juz ostatni z shipów między głównymi bohaterami! Tym razem Adrien po cywilnemu, a Marinette jako superbohaterka. Oboje są w sobie zakochani w tej postaci, co sprawia, że są dosyć shipowalną parą, choć z drugiej strony oboje nagle stają się jacyś bardziej nieśmiali...

OpinieEdytuj

Chyba najmniej shipuję z tego czworokąta miłosnego. Oboje nie są sobą, a do tego nie trawię Biedronki (a próbowałaś? - zapytało moje drugie ja). Nie, nie i jeszcze raz nie. ~~~~

Lisica x Czarny KotEdytuj

Przez "Lisica" rozumiemy Lilę. Ship powstał z tego powodu, że w odcinku Lisica tytułowa bohaterka i Czarny Kot rozmawiają ze sobą dosyć przyjaźnie, a widać, że on ją nawet lubi. No, do momentu, w którym okazuje się tą złą.

OpinieEdytuj

Lubię Lilę, lubię Czarnego Kota i oboje są sexy w swoich kostiumikach, to jakie przeciwwskazania do shipowania? ~~~~

Adrien x ChloéEdytuj

Jak wiadomo z serialu, Adrien i Chloé są przyjaciółmi z dzieciństwa. Wiadomo też, że Chloé naprzykrza się nieco Adrienowi, zwłaszcza w pierwszym sezonie. I to, że Adrien jest chyba jedyną osobą, która zdaje się zauważać, że Chloé nie jest taka zła, jak to próbuje wszystkim pokazać.

OpinieEdytuj

Ogólnie, kiedyś shipowałam to bardziej romantycznie. Teraz relacja Chloé i Adriena jawi mi się raczej jak więź prawie jak między bratem i siostrą. I uwielbiam to <3 I choć romantycznie tez mogliby ze sobą być, to chyba jednak opcja bycia totalnym broshipem bardziej mi odpowiada. ~~~~

Adrien x KagamiEdytuj

Adrien i Kagami poznali się, gdy w szkole szermierki poszukiwali ucznia. Kagami zjawiła się, walczyła z Adrienem, a potem, jak wiemy, z powodu osądu przegranej przez Marinette zostaje zaakumowana. Po walce z Ripostą Adrien z Kagami zostają przyjaciółmi i rywalami w szermierce, choć widać, że może zakrawać to na głębsze uczucie.

OpinieEdytuj

Szczerze? Kagami jest chyba jedyną osobą z haremu Adriena, która nie zachowuje się jak idiotka na jego widok. Może dlatego, że przed jego spotkaniem nie kojarzyła jego sławy i jest dla niej zwyczajnym chłopakiem? W każdym razie za postawę Kagami mocno to shipuję. I tak, wiem, Adrien niestety będzie z Marinette, ale Kagami wydaje się raczej lepszą partnerką życiową, chociażby dlatego, że jest dojrzalsza... ~~~~

FanonEdytuj

UserzyEdytuj

MieszaneEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.